JXTC Ethos - шаблон joomla Видео

Список членів Громадської спілки « Всеукраїнська Громадська Ліга Україна-НАТО»

1. ВГО «Демократична дія» (Київ) Джердж Сергій Федорович
2. АМС «Атлантична Рада України» (Київ) Кокошинський Олег Аркадійович
3. ГО «Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України» (Київ) Сушко Олександр Валерійович
4. ВГО «Україна в НАТО» (Івано-Франківськ) Романюк Юрій Дмитрович
5. ВМГО «Демократичні перетворення України» (Київ) Гресько Ольга Вікторівна
6. ГО «Нові перспективи» (Київ) Свідерська Наталія Володимирівна
7. ГО «Медіа центр Розмай» (Київ) Кастеллі Вадим Гелійович
8. ГО «Україна з Європою» (Миколаїв) Долинюк Юрій Дмитрович
9. ГО «Інститут громадянського суспільства» (Київ) Ткачук Роман Анатолійович
10. ГО «Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва» (Київ) Козій Ігор Савович
11. МБФ «Інститут трансформації суспільства» (Київ) Соскін Олег Ігорович
12. ГО «Європейський вибір»  (Кременчук) Животовський Кирило Олегович
13. Центр прав людини «Древо життя» (Харків) Євдокимова Алла Тихонівна
14. ГО «Молодіжний центр Атлантичної Ради України» (Київ) Григор’єва Оксана Володимирівна
15. Ресурсний центр розвитку громадських організацій «Гурт» (Київ) Маслич Богдан Іванович
16. МГО «Соціополіс в Україні» (Київ) Бойчун Олег Володимирович
17. БФ «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва (Київ) Бекешкіна Ірина Еріківна
18. ГО «Центр дослідження армії, конверсії та роззброєння» (Київ) Бадрак Валентин Володимирович
19. ГО «Центр міжнародної безпеки та стратегічних студій» (Київ) Глєбова Любов Миколаївна
20. ГО «Центр політичних та інформаційних технологій «Демократія і розвиток» (Київ) Лавриненко Володимир Григорович
21. ГО «Інститут політичного аналізу і міжнародних досліджень» (Київ) Толстов Сергій Валеріанович
22. ГО «Школа політичної аналітики» (Київ) Гарань Олексій Васильович
23. ГО «Європейський молодіжний центр» (Рівне) Гомоль Віктор Іванович
24. ГО «Центр політичного аналізу» (Дніпропетровськ) Головко Володимир Вікторович
25. ДОГО «Інститут соціальних досліджень та політичного аналізу» (Донецьк/Ужгород) Тодоров Ігор Ярославович
26. ОМГО «Південна громада» (Одеса) Лобан Сергій Антонович
27. ГО «Центр стратегічних досліджень» (Київ) Жовніренко Павло Григорович
28. МЧБО «Українська асоціація бізнес-інкубаторів та інноваційних центрів» (Київ) Аксьонов Геннадій Миколайович
29. МГО «Шлях» (Київ) Рудич Ігор Іванович
30. ГО «Академія успіху» (Київ) Гребенчук Юрій Леонідович
31. ПОПГО «Євровибір-Соціум» (Полтава) Янкевич Євген Григорович
32. МОМГО «Зелений рух» (Миколаїв) Малицький Олександр Георгійович
33. РБФ «Надія» (Біла Церква) Мамалига Олександр Дмитрович
34. ГО «Кримська Правиця» (Сімферополь) Фомушкін Олег Вікторович
35. ГО «Не словом, а ділом» (Сєвєродонецьк) Самарський Сергій Вікторович
36. ГО «Флора» (Кіровоград) Шестакова Людмила Володимирівна
37. ГО «Український студентський євроатлантичний форум» (Київ) Марчук Валерій Петрович
38. МГО «Асоціація незалежних творчих ініціатив»  – Інформаційно-ресурсний центр "Євроатлантичне прикордоння» (Черкаси) Пасічник Сергій Леонідович
39. Центр «Українознавство» товариства «Знання» України (Київ) Мартинюк Анатолій Григорович
40. Ліга студентів-міжнародників «Дипкорпус» (Маріуполь) Булик Максим Іванович
41. ГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів» (Київ) Гуменюк Володимир Олександрович
42. Обласний військово-історичний клуб «Штурм» (Харків) Шаруда Юрій Іванович
43. ГО «Євроатлантичний вибір України» (Рівне) Крупка Олександр Володимирович
44. ГО «Вінницька обласна асоціація ветеранів силових структур України» (Вінниця) Нижник Олександр Іванович
45. ГО «Українська справа» (Львів) Приставський Ігор Дмитрович
46. ГО «Сіверський інститут регіональних досліджень» (Чернігів) Лепявко Сергій Анатолійович
47. ГО «Навчально-науковий центр з європейської та євроатлантичної інтеграції  України» при ЧДУ ім. П.Могили (Миколаїв) Багмет Михайло Олександрович
48. Запорізький центр безпеки ЗНУ (Запоріжжя) Нестеренко Людмила Олексіївна
49. Євроатлантичний інформаційний центр ХМУБП (Херсон) Базилєв Олександр Володимирович
50. ГО Бізнес-клуб «Європейський вибір» (Сєвєродонецьк) Ященко Юрій Михайлович
51. ГО «Соборне козацтво України «Січ» (Київ) Богомазов Павло Сергійович
52. ВГО «Союз Українок» (Київ) Брунько Мотря Петрівна
53. ВГО «Спілка сільських жінок України» (Полтава) Скарга Галина Петрівна
54. ГО «Всеукраїнське Лікарське Товариство» (Київ) Нечаїв Станіслав Владиславович
55. ГО «Фонд розвитку Шевченків край» (Канів) Прогнімак Яків Іванович
56. ГО «Одеський Регіональний Комітет «Україна – НАТО» (Одеса) Геник Володимир Сильвестрович
57. ГО «Місцева конфедерація вільних профспілок» (Кривий Ріг) Самойлов Юрій Петрович
58. ДМГО «Центр міжнародної безпеки»(Донецьк) Кравченко Валерій Вікторович
59. Голосіївський районний у м. Києві місцевий осередок міжнародної організації «Об’єднання українських націоналістів (державників)» (Київ) Матяш Віталій Якович
60. ГО учасників миротворчих  операцій   «Солдати миру» Житомирського регіону  (Житомир) Коробцов Сергій Васильович
61. ГО «Комітет з питань гендерної рівності чоловіків та жінок Конфедерації вільних профспілок» (Кривий Ріг) Маслова Олена Федорівна
62. ГО Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» (Київ) Лакійчук Павло Петрович
63. МГО «Центр» (Кіровоград) Арутюнян Олена Сергіївна
64. ГО «Всеукраїнське об’єднання «Союз учасників миротворчих операцій» (Київ) Грабський Сергій Маратович
65. ГО « Центр Євроатлатичних та Оборонних Ініциатив» (Маріуполь) Саул Павло Федорович
66. ГО «Центр європейських та трансатлантичних студій» (Київ) Коломієць Олексій Володимирович

ОСТАННІ СТАТТІ