JXTC Ethos - шаблон joomla Видео

ЗАПРОШУЄМО СТУДЕНТІВ ДО УЧАСТІ В МОЛОДІЖНОМУ ЄВРОАТЛАНТИЧНОМУ БЕЗПЕКОВОМУ ФОРУМІ У ХАРКОВІ

Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, і Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна запрошують студентів з Харківського, Сумського, Донецького і Луганського регіонів взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, який відбудеться 16-17 листопада 2015 року у Харкові (запрошення українською, англійською).

Форум буде присвячений питанням євроатлантичної безпеки і включатиме багато заходів.

День перший: студенти братимуть участь в інтерактивних дискусіях щодо зміни середовища глобальної безпеки, нових викликів у сучасному світі, теперішньої ролі НАТО, безпекової політики України та відносин НАТО - Україна.

День другий: студенти стануть діячами реальної політики у симуляції зустрічей у Північноатлантичній раді та Комісії НАТО - Україна, де вони ознайомляться з процесом прийняття рішень у НАТО.

Звертаємо Вашу увагу, що організатори Форуму сплачують витрати за харчування та проживання для студентів, які не проживають у Харкові.

Мови Форуму: англійська, російська, українська.

Заявки на участь у Форумі приймаються до 26 жовтня 2015 року включно.

Вимоги до студентів - учасників Форуму:
-    зацікавленість питаннями міжнародних відносин, політики безпеки;
-    добре знання англійської мови;
-    місце навчання: Харківський, Сумський, Донецький і Луганський регіони.

Заявку для участі у Форумі можете заповнити за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1IPQzliYnR2foUoYJLjz0K0VbNyJeU_a3RhgzBbalYMM/viewform

Партнери Форуму: Посольство Королівства Норвегії в Україні, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді і спорту України.