JXTC Ethos - шаблон joomla Видео
Помилка
  • XML Parsing Error at 1:89. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:128. Error 9: Invalid character

4 лютого 2016 року відбулася визначна подія у відносинах України з НАТО. Верховна Рада України ратифікувала угоду з Організацією Північноатлантичного договору про статус Представництва НАТО в Україні. За ратифікацію угоди проголосували 251 народний депутат.

Представництво НАТО в Україні – це фактично посольство Північноатлантичного альянсу в нашій державі. Представництво складатиметься з Офісу зв’язку НАТО і Центру інформації та документації НАТО в Україні. Відкриття представництва Альянсу в Києві сприятиме поглибленню взаємодії нашої країни з Північноатлантичним альянсом в секторі безпеки, посиленню і розширенню участі України в заходах співпраці з НАТО, активізації допомоги державним органам України з боку Альянсу. Створення Представництва пришвидшить реалізацію проектів Трастових фондів НАТО на підтримку України та імплементації меморандумів, підписаних між Україною і Організацією Північноатлантичного договору.

Громадська Ліга Україна-НАТО висловлює цілковиту підтримку цьому важливому кроку у відносинах України з Північноатлантичним альянсом.

Представництво НАТО в Україні – це не тільки наша колективна безпека завтра. Це і збережені життя наших бійців на фронті сьогодні.

Громадська Ліга Україна-НАТО