JXTC Ethos - шаблон joomla Видео
Помилка
  • XML Parsing Error at 1:89. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:128. Error 9: Invalid character

Європейський вибір України та інтеграція в євроатлантичний безпековий простір закріплені законом України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» (стаття 11) та законом України «Про основи національної безпеки України» (стаття 6) після прийняття рішення щодо відмови України від здійснення політики позаблоковості.

Реалізація цих намірів вимагає вирішення не лише низки зовнішньополітичних питань, але й наявності певних внутрішніх структур для забезпечення успішності євроатлантичних процесів та досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства в Організації Північноатлантичного договору.

Колишній режим на чолі з Януковичем свідомо та цілеспрямовано зруйнував всі державні структури євроатлантичної інтеграції України. Ці антидержавні дії призвели до ізоляції України та її беззахисності перед військовою агресією Росії.

Після Революції Гідності минуло вже більше ніж два роки, проте за цей час так і не відбулося поновлення діяльності органів та структур державної влади, відповідальних за інтеграцію України до Організації Північноатлантичного договору.

Громадська Ліга Україна – НАТО неодноразово публічно вказувала на те, що лише НАТО може стати гарантом територіальної цілісності та незалежності України. Лише Альянс є єдиною міжнародною безпековою організацією, яка разом із Україною спроможна зупинити російську навалу.

Для активізації євроінтеграційних процесів в Україні та запровадження стандартів НАТО, Громадська Ліга Україна – НАТО закликає:

1. Поновити діяльність органу вищої виконавчої влади, відповідального за євроатлантичну інтеграцію України;

2. Поновити у структурі Кабінету Міністрів Управління євроатлантичної інтеграції України;

3. Поновити у структурі Міністерства закордонних справ України Департамент євроатлантичної інтеграції України. Громадянське суспільство всебічно сприятиме діяльності даних інституцій заради щонайшвидшого набуття Україною повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору.

Координаційна рада Громадської Ліги Україна-НАТО

2 квітня 2016 року

м. Київ