JXTC Ethos - шаблон joomla Видео

Прес-конференція: «Підсумки Саміту НАТО у Варшаві 8-9 липня 2016. Перспективи для України»

12 липня 2016 року Громадська Ліга Україна-НАТО спільно з Комітетом з питань європейської інтеграції Верховної Ради України провела прес-конференцію «Підсумки Саміту НАТО у Варшаві 2016. Перспективи для України».

На прес-конференції були обговорені результати Саміту НАТО у Варшаві, який відбувся у вирішальний момент для євроатлантичної спільноти, Європи, України та самого НАТО.

Чи знайдені відповіді на ті виклики, які сьогодні загрожують Європі? Які основні рішення були ухвалені, щоб заявити, що НАТО є інструментом захисту свободи та демократії в Європі? Які перспективи для України та яке майбутнє НАТО після саміту у Варшаві? Які стратегічні висновки повинна зробити Україна після Варшавського саміту?

Ці та інші питання обговорили Мустафа Найєм, член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції; Олексій Генчев, керівник сектору НАТО, Кабінет Міністрів України; Сергій Джердж, к.п.н., голова Громадської Ліги Україна-НАТО; Іван Заєць, колишній глава Постійної делегації ВРУ у Парламентській Асамблеї НАТО; Ігор Мисик, заступник завідувача секретаріату Комітету з питань європейської інтеграції ВРУ та інші.