JXTC Ethos - шаблон joomla Видео
Помилка
  • XML Parsing Error at 1:89. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:128. Error 9: Invalid character

28 вересня 2016 року Громадська Ліга Україна-НАТО провела Форум Україна –НАТО в місті Маріуполі.

У рамках Форуму на базі Маріупольського державного університету пройшла зустріч зі студентами та викладачами. У якості спікерів виступили Сергій Джердж, к.п.н., голова Громадської Ліги Україна-НАТО; Іван Заєць, колишній глава Постійної делегації ВРУ у Парламентській Асамблеї НАТО; Віктор Топальський, к.і.н., начальник науково-дослідної лабораторії Науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних сил України.

На відкритті заходу гостей і учасників привітав ректор МДУ, професор, почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. У Форумі взяли участь студенти різних спеціальностей, передусім майбутні політологи, дипломати, історики та журналісти. Таким чином молодь розширила свої знання про Північноатлантичний Альянс, щоб в майбутньому об'єктивно оцінювати інформацію, що стосується діяльності цієї політико-військової організації і протистояти можливим інформаційним маніпуляціям.

Під час прес-конференції для місцевих ЗМІ, в рамках Форуму Україна-НАТО, обговорили питання партнерства між Україною та НАТО, підсумки саміту НАТО у Варшаві, а також проблеми, можливості та регіональну специфіку євроатлантичних прагнень України.

Експерти надали інтерв’ю для новинного сюжету телеканалу «ДоТБ».

Форум відбувся за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.