JXTC Ethos - шаблон joomla Видео
Помилка
  • XML Parsing Error at 1:89. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:128. Error 9: Invalid character

28 листопада 2016 року в Колонній залі Київської мерії пройшов  Перший дівочий форум, який об’єднав понад 200 дівчат з одинадцяти навчальних закладів столиці.
Цей захід відбувся в рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти ґендерного насильства». У фокусі уваги були питання миру та безпеки України, ґендерної рівності та справедливості.

Захід ініційований Київською школою рівних можливостей, підтриманий КМДА, пройшов у тісному партнерстві зі Службою у справах дітей та сім’ї КМДА, КМЦС «Родинний дім», громадськими організаціями: ВМГО «НОСУ», «Федерація жінок за мир в усьому світі», Громадська Ліга Україна-НАТО, а також з Інформаційно-творчим агентством «Юн-Прес».

Член Координаційної ради Громадської Ліги Україна-НАТО Любов Глєбова буда модератором однією із тематичної групи і спільно з дівчатами-учасницями   сформулювали і презентували основні завдання, механізми вирішення питань рівності та справедливості, власної участі у миротворчих процесах.  Фактично вони розробили пакет пропозицій щодо конкретних дій для впровадженні положень зазначеної резолюції.

Завершенням Форуму став виступ Ґендерного інтерактивного театру Школи рівних можливостей з новою виставою «Їхнє життя змінила війна».