JXTC Ethos - шаблон joomla Видео
Помилка
  • XML Parsing Error at 1:89. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:128. Error 9: Invalid character

1 грудня 2016 року Громадська Ліга Україна-НАТО провела Інформаційний день НАТО у приміщенні 15-го Гарнізонного Будинку офіцерів міста Хмельницького. Захід відбувся за участі військовослужбовців Збройних сил України та прикордонників.

Сергій Джердж, к.п.н., голова Громадської Ліги Україна-НАТО, розповів про сучасний стан партнерства між Україною та НАТО, а також про роль НАТО у реформуванні сектору безпеки, перехід на стандарти НАТО.

Полковник Голота Віталій Михайлович, заступник начальника управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ (сил) Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, звернув увагу на рівень соціальних стандартів військовослужбовців та членів їх сімей в країнах - членах НАТО.

Полковник Сень Олена Василівна, заступник начальника відділу військово-соціального забезпечення управління морально-психологічного забезпечення підготовки та застосування військ (сил) Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України, розповіла про хід виконання Плану дій з гендерних питань в оборонній сфері в рамках реалізації Національного плану дій з виконання Резолюції РБ ООН №1325 "Жінки, мир, безпека", зупинилася на досвіді НАТО у вирішенні гендерних питань в секторі безпеки, зокрема досвіді Норвегії.

В рамках Інформаційного Дня НАТО Сергій Джердж разом із заступником командира  Центру розмінування ЗСУ підполковником Богданом Беркутою взяли участь в прямому ефірі у передачі «Тема» ОДТРК «Поділля-центр».

 

Інформаційний День НАТО відбувся за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.