JXTC Ethos - шаблон joomla Видео
Помилка
  • XML Parsing Error at 1:89. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:128. Error 9: Invalid character

Ескалація насильства на Донбасі є дуже тривожною ознакою того, що Росія має намір активізувати свою війну  проти України. Російська Федерація неодноразово показувала своїми діями, що не збирається дотримуватись Мінських угод і виводити війська з суверенної української території. Міжнародний тиск на Росію повинен бути максимально збільшений для того, щоб зупинити російську агресію.

Громадська Ліга Україна-НАТО закликає країни НАТО:

1. Рішуче засудити серйозну ескалацію з боку Російської Федерації в Авдіївці на Донбасі, і вимагати, щоб Росія дотримувалася домовленості про припинення вогню згідно Мінських угод;

2. Значно збільшити санкції проти Російської Федерації у відповідь на зростаючу агресію Росії, в тому числі заборонити Росії використовувати систему міжнародних платежів SWIFT;

3. Надати Україні військове озброєння для захисту власної території, в тому числі протитанкові ракети та протиартилерійське обладнання.

Україна бореться, щоб захистити себе від російської агресії протягом майже трьох років. Росія послідовно порушує угоди про припинення вогню і ігнорує заклики з боку міжнародної спільноти покласти край своєму вторгненню в Україну та повернути окуповані території Україні.

Реакція міжнародного співтовариства повинна бути посилена, і ми закликаємо держави-члени НАТО це здійснити.

Координаційна рада Громадської Ліги Україна-НАТО

2 лютого 2017